Labas, esu Margarita Orlova, StudiMO interjero dizaino komandos vadovė. Kartu su savo komanda padedame klientams sukurti svajonių namus: kuriame, planuojame, bei priziūrime, kad klientas kuo greičiau galėtų įsikurti naujuose namuose ir kad tie namai atitiktų pirminius norus bei lūkesčius.
Mes dirbame su skirtingais biudžetais, be to mėgstame taupyti kur įmanoma.
Kviečiu pasižiūrėti mūsų atliktus darbus bei kainas.
O jei esi pasiruošes susitikti ir aptarti tavo interjero vizijas, ar tiesiog pasikonsultuoti telefonu, susisiek su manim! Pirma konsultacija nemokama!
📞 +37060594163
📧 studimolt@gmail.com
Per savo karjerą, esu dirbusi su nemažai klientų. Kartais klientai ateidavo po nusivylimo savo pirmuoju dizaineriu. Tad pateikiu patarimus, kaip pasirinkti sau tinkamą interjero dizainerį ir kada tikrai pasakyti NE!
7 patarimai, kaip pasirinkti sau tinkamą interjero dizainerį
1) Dizaineris turi suprasti tavo norimą stilių
Prieš susitinkant su dizaineriu pasiruošk pats. Pavartyk interjero dizaino žurnalus, panaršyk po interjero svetaines, Pinterest ir apsispresk koks stilius tau tinka labiausiai.
Pirmo susitikimo metu aptark savo vizijas su dizaineriu ir įsitikink, kad jis tikrai supranta ko nori. Tinkamas kandidatas turėtų suprasti bei praplėsti tavo interjero koncepciją, ir tikrai neturėtų kišti savo stilių, nes ankšiau dirbo su tokiu stiliumi ir nieko naujo kurti nereikės.
2) Patikrink atliktų darbų portfolio
Kiekvienas dizaineris privalo turėti savo atliktų darbų porfolio. Jei portfolio nėra, tai tikrai didelis ne! Paprašyk, kad dizaineris parodytų kaip projektai atrodė su daline apdaila ir kaip po remonto.
Taip įsitikinsi, kad projektas buvo realizuotas į realybę, o ne tiesiog sukurtas dizaino programoje.
Visada klausk ar dizaineris tau rodo tikrą nuotrauką, ar 3D vizualizaciją, renderį. Kartais tikrai sunku juos atskirti, tad atkreipk dėmesį į detales.
3) Nekreipk per daugiausiai dėmesio į išsilavinimą
Išsilavinimas yra gerai, tačiau praktika yra daug svarbesnė interjero srity. Paprašyk buvusių klientų kontaktus, kurie galės papasakoti kaip vyko dizaino procesas ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį dirbant su šituo interjero dizainerių.
4) Visada aptark biudžetą ir terminus
Vienas esminių dalykų dirbant su interjero dizaineriu yra tas, kad jis turėtų taupyti tavo laiką ir pinigus. Labai lengva dirbti su neribotu biudžetu, tačiau ar tai tikrai tavo variantas?
Visada aptark savo biudžetą su dizaineriu ir įsitikink, kad jis galės realizuoti tavo interjero vizijas už numatytą biudžetą. Paklausk, kur galimėtum sutaupyti ir kur taupyti nereikėtų.
5) Nustatykite tikslius darbų atlikimo terminus
Dažnai remonto procesas užtrunka daug ilgiau nei tikėtasi. Įsitikink, kad remontas užtruks ne dėl dizainerio kaltės. Nustatykite tikslius kiekvieno etapo užbaigimo terminus ir įtraukite juos į sutartį.
6) Iš anksto aptark teikiamas paslaugas ir procesus
Dažniausiai dizaineriai siūlo savo klientams skirtingus planus nuo kurių ir priklausys paslaugos kaina. Nuspręsk ar tau reikia tik erdvių planavimo ir techninių brėžinių, ar taip pat medžiagų ir baldų parinkimo, ar norėtum, kad dizaineris prižiūrėtų visą remonto eigą.
Visada pasiklausk, kiek vizitų į objektą įeina į pasirinktą planą, nes kitaip, kilus problemai, turėsi ją spręsti pats.
7) Būtinai pasirašyk sutartį
Visada prieš pradedant darbą pasirašyk sutartį, be to įsitikink, kad gerai ją perskaitei ir tau viskas tinka. Atkreipk dėmesį į apmokėjimo bei interjero dizaino darbų atlikimo terminus. Dažnai dizaineris prašys avanso prieš pradedant darbus, tai yra normali praktika.
Kilo klausimų? Aš galiu padėti!
Susisiek su manim ir aptarsim tai kas tau svarbu ir kas kelia nerimą. Neretai remontas – daug emocijų reikalaujantis procesas. Aš ir mano komanda moka paversti remontą maloniu.
📞 +37060594163
📧 studimolt@gmail.com