Pagrindinis » Interjero dizainas Vilniuje (PROCESAS IR KAINOS)

Interjero dizainas Vilniuje (PROCESAS IR KAINOS)

Paskelbė: Margarita Orlova

Atnaujinta:

Labas, esu interjero dizainerė Margarita Orlova. Kartu su savo StudiMO komanda kuriame unikalius interjero dizainus bei prižiūrime, kad remontas vyktų pagal planą. Galime pagelbėti ir Tau!

Kviečiu peržiūrėti mūsų atliktus darbus bei paslaugų planus su kainomis. Mielai aptarčiau tavo norus bei lūkesčius. Pirmoji konsultacija nemokama.

Turi klausimų? Susisiek su manim!

Skambinti

📞 +37060594163

Rašyti emailą

📧 studimolt@gmail.com


Žemiau pateikiu šiek tiek informacijos: kokie pliusai ir minusai darant remontą su interjero dizainere, bei be jos; kaip vyksta visas procesas nuo pirmojo susitikimo su klientu iki įsikėlimo į naują bustą; bei kokios interjero dizaino kainos ir nuo ko jos priklauso.


Remontas su interjero dizainere – pliusai ir minusai

Neretai klientai pasiekia labai įspūdingų rezultatų kai dirba su interjero dizainere, tačiau turėjau tokių klientų, kurie nutraukė sutartis su savo pirmaisiais dizaineriais ir atėjo mano pagalbos.

Žemiau pateikiu pliusus ir minusus darant remontą su interjero dizaineriu.

PLIUSAI

Geriau išnaudojami erdvių potencialai
Iš anksto nustatomas realus projekto biudžetas
Išvengiamos brangios klaidos ir sutaupoma pinigų
Dizaineriai dažnai turi kontaktus reikiamų tiekėjų bei meistrų
Remontas vyksta daug greičiau, nes viskas planuojama
Geras dizainas pakelia turto vertę
Ir svarbiausia – išvengiama STRESO

MINUSAI

Ne visada iš pirmo karto rasite sau tinkamą dizainerį
Dizaineris gali ne iki galo suvokti jūsų viziją
Turėsit mažiau kontrolės, nes jūsų problemas spręs dizaineris


Interjero dizaino etapai. Kaip viskas dažniausiai vyksta?


1 etapas – konsultacija


Pirmas žingsnis mūsų procese – susitikti tavo objekte ir sužinosime tavo idėjas, reikalavimus, biudžetą ir vizijas naujiems namams.

Išnagrinėsiu tavo objektą ir padarysiu preliminaru objekto išmatavimą, įvertinsiu natūralų apšvietimą, elektros taškus ir kitus pagrindinius elementus.

Pirmoji konsultacija leidžia klientui užduoti visus norimus klausimus ir sužinoti detaliai apie mūsų procesą bei darbo terminus. O mes siekiam ko daugiau suprasti, kas klientui yra svarbu kuriant savo namų interjerą.


2 etapas – išplanavimas

Po pirmo susitikimo per 2-3 dienas aš su komanda sukursime funkcinio zonavimo ir baldų išdėstymo planus. Paruošime keletą skirtingų opcijų, aptarsime su tavimi, koks variantas tau yra tinkamiausiais. Tada paruošime finalinį išdėstymo planą.

Mes siekiame tobulumo viskame, ką darome, todėl tikime, kad klientas turi galimybe daryti plano pakeitimus viso projekto metu, kol įsitikins, kad išplanavimas atitinka visus kriterijus.

O mūsų techninių brėžinių profesionalai įsitikins, jog planai pilnai atnaujinti ir meistai dirba pagal naujus planus.

Baldų išdėstymo plano pavyzdys
Baldų išdėstymo plano pavyzdys | Paveikslėlis: StudiMO.lt


3 etapas – dizainas

Pagal finalinį išplanavimo planą padarome dizaino koncepciją su interjero stilistiniais koliažais, paruošiame 3D vizualizacijas, kurios padės tau įsivaizduoti, kaip atrodys ir jausis objekto erdvės po remonto.

Atsižvelgdama į tavo atsiliepimus, patobulinsiu dizainą, kad erdvės jaustųsi labiau „tavo“. Įskaitant galutinį išdėstymą ir 3D vaizdus parinksime:

  • Visas apdailos medžiagas (grindų, sienų, plytelių, lubų, t.t.)
  • Visus prietaisus, duris, apvadus, šviestuvus, rozetes, ir kitus dizaino elementus
  • Baldus, audinius, tekstūras, spalvas, pateikiame medžiagų paletę ir baldų bei įrangos sąrašą
  • Susitinkame su klientu baldų tiekėjų prekybos centruose, išsirenkame kartu finalinius baldus bei jų savybes
Dizaino koncepciją su interjero stilistiniais koliažais
Dizaino koncepciją su interjero stilistiniais koliažais | Paveikslėlis: StudiMO.lt
Pasirinkto interjero dizaino visualizacijos
Pasirinkto interjero dizaino visualizacijos | Paveikslėlis: StudiMO.lt


4 etapas – techninė dalis

Pateikiame išsamius brėžinius su specifikacijomis statybos meistrams: apšvietimo, elektros, santechnikos, lubų, apdailos medžiagų planus bei plytelių klojimo išklotines. Padarome atskirus detalius briežinius neįprastiems akcentiniams dizaino sprendimams.

Apšvietimo išdėstymo ir valdymo planai
Apšvietimo išdėstymo ir valdymo planai | Paveikslėlis: StudiMO.lt

Pateikiame medžiagų pavyzdžius klientui peržiūrėti ir patvirtinti. Tai yra Sample Document su detaliu aprašymu, išmatavimais bei tiekėjo kontaktais.

Korpusinių baldų planai
Korpusinių baldų planai | Paveikslėlis: StudiMO.lt


5 etapas – statybos darbai

Statybos etape interjero dizaineris reguliariai aplanko projektą, kad užtikrintų, jog projektas būtų vykdomas pagal planus ir specifikacijas.

Baigus statybas, dizaineris prižiūri dekoro elementų įrengimą, užtikrina, kad erdvė būtų įrengta pagal projekto planą, o klientas visiškai patenkintas rezultatu.

Dizaineris kartu su klientu žengia galutinį žingsnį, susitinka, kad peržiūrėtų užbaigtą projektą.


Statybos darbų organizavimas

Papildomai, jei pageidausi statybų organizavimo, galėsiu pasiūlyti savo statybos darbų vadovą su pilna autorine priežiūra nuo A iki Z. Kaina derinama individualiai.


Svarbu!

Pasibaigus formaliam procesui su interjero dizainere, svarbu išsaugoti visus dokumentus, susijusius su garantijomis ir priežiūros gairėmis, kad būtų užtikrintas naujai suprojektuoto namo/buto ilgaamžiškumas.


Kainos

Beveik visada dizaineriai tau pasiūlys skirtingus planus, nuo kurių pasirinkimo ir skirsis galutinė kaina. Pats paprasčiausias ir pigiausiais planas gali apimti tik erdvių planavimą bei techninių brėžinių parengimą. Kartais dizaineriai viską atlieką internetu, nesutikrinę brėžinių su objektu.

Tokį variantą labai nerekomenduoju, nes ir 10 centimetų paklaida gali sukelti rimtų problemų kurias spręsi pats.

Sekantis planas gali papildomai apimti medžiagų bei baldų parinkimą ir planavimą. Toks projektas reikalauja daug daugiau darbo todėl ir kaina bus didesnė.

Pilnas planas gali apimti nestandartinių baldų projektavimą, šviestuvų bei kitų prietaisų parinkimą, taip pat dizaineris prižiūrės darbų eigą, todėl galimai išvengsi brangių klaidų.

Mano kainos svyruoja nuo 15 iki 50 Eur už kvadratinį metrą, priklausomai nuo darbų apimties. Esant poreikiui, galiu parekomenduoti statybų vadovą su pilna darbų priežiūra.

Štai pilnas StudiMO interjero dizaino paslaugų kainynas su detaliu aprašymu.


Reikia pasikonsultuoti? Susisiek!

Skambinti

📞 +37060594163

Rašyti emailą

📧 studimolt@gmail.com

Photo of author

Margarita Orlova

Margarita yra StudiMO komandos vadovė, turinti 6 metų patirtį kuriant ir realizuojant gyvenamųjų bei visuomeninių erdvių ir biurų interjero dizaino projektus. Daugelį metų ji dirbo interjero dizainere Londone, Didžiojoje Britanijoje, tačiau grįžus į gimtinę, sukūrė StudiMO komandą ir prekės ženklą.